r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Voice changer with effects 3.3.1

Strona główna Android Multimedia Inne programy multimedialne

Voice changer with effects to prosta aplikacja do przetwarzania głosu. Za jej pomocą możemy nagrać dźwięk, przesłać plik dźwiękowy lub wpisać tekst, a następnie zmienić go w oparciu o jeden z kilkunastu efektów, np. mowy robota lub dźwięku wydobywającego się z jaskini.

Program jest gotowy do pracy od razu po zainstalowaniu. Na ekranie głównym wyświetli się ikona nagrywania. Nagranie potrwa tak długo, jak długo przytrzymamy przycisk. Następnie aplikacja zaproponuje nam jeden z kilkunastu filtrów, który możemy nałożyć na przesłany dźwięk. Łącznie jest ich 38, m.in. w stylu owcy, Dartha Vadera z Gwiezdnych Wojen, znanego z filmów science-fiction głosu wydawanego przez Obcych, diabła lub też w stylu dźwięków wydawanych podczas zanurzenia pod wodą. Każdy plik możemy szybko udostępnić, zapisać w pamięci urządzenia, ustawić jako dzwonek połączenia telefonicznego (z możliwością przypisania do wskazanego kontaktu), a także zapisać w formie animacji, która połączy nagrany dźwięk z plikiem graficznym (do wyboru jest tło aplikacji Voice changer with effects, wybrane zdjęcie z pamięci urządzenia lub fotografia stworzona specjalnie w tym celu).

W prawym górnym rogu ekranu głównego aplikacji znajdziemy dodatkowe opcje. To możliwość ręcznego wpisania tekstu i przetworzenia go na głos, a także zaimportowania nagrania z pamięci urządzenia oraz usunięcia ostatnio stworzonego pliku.

Podstawowa wersja aplikacji Voice changer with effects jest dostępna za darmo, ale nie znajdziemy w niej wszystkich dostępnych metod przetwarzania głosu, program będzie też wyświetlał reklamy. Są one dość irytujące, bo często pojawiają się w formie bannera zasłaniającego cały ekran urządzenia. Za wersję PRO, wolną od reklam i oferującą wszystkie formy modyfikacji nagrań, zapłacimy ok. 10 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.