reklama

W Batman: Arkham Origins trafimy do Azji, będzie też tryb jednego życia — I Am the Night

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Żeby zachęcić graczy do nabywania pakietu Season Pass dla nadchodzącego Batman: Arkham Origins, producenci tytułu zdradzają, że dostępne wyłącznie jako DLC misje z młodym Brucem Waynem zabiorą nas do Azji. Tam w klasztorze, pod okiem Kirigiego, który szkolił również członków komiksowej Ligi Zabójców, nauczymy się pierwszych technik, później wykorzystywanych już przez Mrocznego Rycerza na różnych oprychach.

Przy okazji zdradzono też, że poza trybem Game Plus, czyli przechodzeniem gry od nowa po jej jednorazowym ukończeniu, ale z podbitym poziomem trudności oraz z zachowaniem wszystkich odkrytych gadżetów plus zdolności, przewidziano jeszcze naprawdę ciekawie zapowiadający się I Am the Night. Tutaj czeka nas bezpardonowa walka z przeciwnikami, do tego z narażaniem własnego życia — jeśli bowiem zginiemy, zwyczajnie trafimy na cmentarz w Gotham.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama