r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

W Batman: Arkham Origins trafimy do Azji, będzie też tryb jednego życia — I Am the Night

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Żeby zachęcić graczy do nabywania pakietu Season Pass dla nadchodzącego Batman: Arkham Origins, producenci tytułu zdradzają, że dostępne wyłącznie jako DLC misje z młodym Brucem Waynem zabiorą nas do Azji. Tam w klasztorze, pod okiem Kirigiego, który szkolił również członków komiksowej Ligi Zabójców, nauczymy się pierwszych technik, później wykorzystywanych już przez Mrocznego Rycerza na różnych oprychach.

Przy okazji zdradzono też, że poza trybem Game Plus, czyli przechodzeniem gry od nowa po jej jednorazowym ukończeniu, ale z podbitym poziomem trudności oraz z zachowaniem wszystkich odkrytych gadżetów plus zdolności, przewidziano jeszcze naprawdę ciekawie zapowiadający się I Am the Night. Tutaj czeka nas bezpardonowa walka z przeciwnikami, do tego z narażaniem własnego życia — jeśli bowiem zginiemy, zwyczajnie trafimy na cmentarz w Gotham.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.