W Color Switch teraz zagrasz także w przeglądarce #prasówka

Strona główna Aktualności

O autorze

Cross-platformowy wydawca gier Poki ogłosił, że będzie współpracować z Davidem Reichelt, twórcą niezwykle popularnej gry mobilnej Color Switch. Wspólnie wprowadzą oni grę, która została pobrana ponad 75 milion razy, aby stała się ona swobodnie dostępna dla milionów użytkowników internetu na całym świecie.

Color Switch jest dostępny w Sieci wyłącznie za pośrednictwem Poki Publishing. Poki Publishing jest najnowszą usługą Poki; jest to platforma która umożliwia twórcom gier publikowanie i testowanie ich gier oraz zdobywanie wiedzy na temat ich wydajności i dochodów.

Współzałożyciel Poki, Michiel Van Amerongen, jest dumny z nowo powstałej współpracy. W Poki pomaganie sukcesywym twórcom gier to coś czym się zajmujemy. Uwielbiamy Color Switch i bijemy brawa Davidowi za stworzenie tej gry, która dotarła już do ponad 75 milionów ludzi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i szczęśliwi, że możemy pomóc mu w rozwinięciu jej jeszcze bardziej, mówi Van Amerongen.

Twórca gry Color Switch, David Reichelt, tłumaczy dlaczego wybrał współpracę z Poki. Długo się nad tym nie zastanawiałem. Poki ma na uwadze przede wszystkim dobro twórców gier oraz posiada wielką publiczność, której gra może zostać przedstawiona. Wypuszczenie gry do Sieci oznacza dodatkową odsłonę marki Color Switch oraz daje nam prawdziwą okazję do osiągnięcia naszego celu jakim jest 150 milionów pobrań. Co więcej, będziemy mieć znacznie większy wgląd w interakcję graczy z grą niż dotychczas. Jest to niesamowicie ekscytujące, dodaje.

© dobreprogramy
s