WOŚP w aplikacji – przelewy, statystyki i quiz o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

Strona główna Aktualności
WOŚP można wspierać także z aplikacji w smartfonie, fot. Getty Images
WOŚP można wspierać także z aplikacji w smartfonie, fot. Getty Images

O autorze

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 12 stycznia 2020 roku. Wszyscy zainteresowani wsparciem potrzebujących mogą zdecydować się na tradycyjną formę darowizny, ale bardziej nowoczesnych powinna zainteresować oficjalna aplikacja na smartfony.

Aplikacja WOŚP dostępna jest na smartfony z Androidem oraz iOS-em i można w niej znaleźć kilka ciekawych funkcji. Najważniejsza opcja z punktu widzenia użytkowników chcących wesprzeć fundację, to możliwość wpłacania dowolnych kwot na dwa sposoby.

Pierwsza metoda to przelew z wykorzystaniem PayU. Druga wykorzystuje SMS-y Premium. Koszt ich wysłania zostanie doliczony do faktury lub potrącony z puli dostępnych środków w przypadku telefonów "na kartę".

Ponadto w aplikacji można znaleźć informację o dotychczas zebranej kwocie, zlokalizować na mapie najważniejsze wydarzenia związane z WOŚP oraz wziąć udział w zabawie, w której można sprawdzić swoją wiedzę o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W programie można też dotrzeć do najświeższych informacji o Finale.

Aby korzystać z programu nie ma konieczności przydzielania jakichkolwiek uprawnień. Podczas pierwszego uruchomienia wystarczy tylko wpisać swoje imię i już można dołączyć do zabawy.

Aplikację WOŚP można pobrać z naszego katalogu oprogramowania w wersji na Androida oraz iOS-a.

© dobreprogramy
s