Webcasty z MTS 2006

Strona główna Aktualności

O autorze

24 i 25 października 2006 r. odbywał się Microsoft Technology Summit 2006 - największa ubiegłoroczna konferencja techniczna firmy Microsoft w Polsce.

Nie wszyscy zainteresowani mieli możliwość uczestniczenia w tej konferencji osobiście czy oglądania jej przez Internet. Dla takich osób Microsoft sukcesywnie od początku listopada publikuje na polskich stronach TechNet zapis z kolejnych sesji w postaci webcastów, o czym pisaliśmy w połowie listopada. Od niedawna webcasty są już z większości sesji stanowiąc przez to całkiem interesujące źródło wiedzy dla osób, które wykorzystują technologie Microsoftu.

Tematyka, jak również poziom merytoryczny, poszczególnych sesji są bardzo zróżnicowane. Obejmują one swoim zakresem większość produktów i technologii Microsoft - od Windows Vista i Office 2007, poprzez SQL Server 2005, Windows Server "Longhorn", aż po takie zagadnienia jak Bezpieczeństwo aplikacji ASP.NET 2.0 czy Budowa infrastruktury klucza publicznego. Prowadzącymi są cenieni w branży eksperci - w tym nie tylko pracownicy Microsoft, ale również przedstawicieli firm partnerskich czy MVP.

© dobreprogramy