r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wędrujące Ulubione

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Microsoft zaprasza chętnych do uczestnictwa w programie beta nowego dodatku do paska narzędzi MSN Toolbar. Nowa funkcja nosi nazwę Roaming Favorities i, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się obsługą Ulubionych przechowywanych w programie Internet Explorer. Niecodzienność w tym wypadku polega jednak na tym, że łącza te są przechowywane w jednym centralnym miejscu. Dzięki temu możliwe jest dowolne synchronizowanie listy Ulubionych pomiędzy np. komputerem w domu i w pracy. Dodatkowo możliwe jest dodawanie flag i opisów do linków, co ułatwia ich wyszukiwanie.

Aby zgłosić się do programu beta, należy wejść na stronę beta.microsoft.com i po rejestracji przy użyciu hasła .NET Passport zalogować się jako Gość podając Guest ID: RoamFavs. Pozostaje wtedy już tylko wypełnić ankietę dla beta-testerów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.