What's inside the box? 1.6

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

What's inside the box? to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest rozwiązywanie łamigłówek na kolejnych planszach.

Pomysł na zabawę w grze What's inside the box? jest bardzo prosty. Każda z plansz zawiera wirtualne pudełko, w którym znajdują się losowo dobrane elementy. Mogą to być np. okręgi, z którym należy utworzyć zadany wzór albo elektroniczny wyświetlacz, na którym należy ułożyć z diod określoną liczbę. To tylko niektóre z zagadek, które oferuje aplikacja. Gdy któraś z nich okaże się zbyt trudna, można skorzystać z podpowiedzi. Dla każdej z plansz po wsparcie można sięgnąć dwa razy. Gdy i to nie pomoże, wówczas gra uruchomi kolejną zagadkę do rozwiązania.

W wersji darmowej gry What's inside the box?, z podpowiedzi skorzystamy po wcześniejszym obejrzeniu reklamy. Znikną one, gdy zapłacimy ok. 9 zł za wersję pełną. Znajdziemy w niej również przycisk, który pozwala szybko pominąć daną planszę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy