Whispers of the Goddess na weekend

Whispers of the Goddess na weekend
Rafał Szramowiat

22.11.2013 19:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Whispers of the Goddess - ciekawą bezpłatną grę logiczną, w której kierujemy poczynaniami Florany, służki pięknej Bogini zagubionej w tajemniczych otchłaniach ciemności. Głównym zadaniem bohaterki jest odnalezienie swojej pani i uratowanie jej przed utratą wszystkich mocy. W tym celu Florana będzie musiała przebyć wiele trudnych etapów.

Generalnie zabawa sprowadza się do dotarcia do wyjścia z danego poziomu. Po drodze zbieramy światełka porzucone prze Boginię, które gromadzone systematycznie rzucają z czasem nieco więcej światła na dosyć tajemniczą fabułę.

Whispers of the Goddess | DigiPen Institute of Technology

Florana jest stworzeniem kwiatopodobnym, które w zetknięciu ze specjalnymi bloczkami zapuszcza w nich korzenie, dzięki czemu może je dowolnie przesuwać po wyznaczonych torach. Bloczkami można również dowolnie obracać w lewo lub prawo oraz przemieszczać się na nich dążąc do opuszczenia konkretnego układu.

Wraz z postępem gry rośnie oczywiście poziom trudności. Pojawia się szereg dodatkowych elementów takich jak chociażby zdalne przełączniki czy różnokolorowe przyciski, które trzeba odpowiednio ustawić i skonfigurować względem siebie, by móc kontynuować przygodę. Po zaliczeniu głównego trybu obfitującego w różnego rodzaju zagadki oraz łamigłówki, otrzymujemy dostęp do specjalnie spreparowanych etapów, gdzie jeszcze bardziej będziemy mogli przetestować zmysł logicznego myślenia.

Tytuł będzie wymagał od gracza otwartego umysłu, rozumowego podejścia do konkretnych sytuacji i momentami sporej koncentracji. Ponadto Whispers of the Goddess charakteryzuje się ładną dla oka oprawą graficzną oraz muzyką, która w miły sposób przynosi wspomnienia hitów z ery 8-bitów.

Grę Whispers of the Goddess można pobrać w dziale: Programy -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)