Windowed 1.3.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Windowed to nieoficjalny klient Instagrama, pozwalający przeglądać i publikować zdjęcia z desktopa z Windowsem.

Od strony technicznej Windowed to nic innego jak przeglądarka internetowa, łącząca się z Instagramem. Dzięki temu, że program podaje się za przeglądarkę mobilną, można z jego pomocą także publikować zdjęcia. Korzystanie z Instagrama z pomocą Windowed niczym nie różni się od używania strony mobilnej na urządzeniu z Androidem.

Windowed pozwala logować się na konto, zarządzać nim, publikować zdjęcia, komentować zdjęcia innych i robić wszystko to, na co pozwala mobilna strona Instagramu. Niestety nie daje ona dostępu do filtrów – tu wciąż potrzebna jest oficjalna aplikacja. Na szczęście na desktopie nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni i możemy przygotować zdjęcia w innym programie.

Program nie jest związany z Instagramem, jego kod źródłowy jest dostępny na GitHubie. Aplikacja powstała z pomocą frameworka Electron.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windowed: Instagram na desktopie w wygodnej przeglądarce

9
12.10.2017  •  Anna Rymsza

Publikowanie zdjęć na Instagramie jest sporym wyzwaniem, jeśli ktoś chce wyjść poza schemat i najpierw przygotować swoje dzieło na komputerze. Można próbować wysyłać zdjęcia na smartfon i publikować z niego albo sięgnąć po przeglądarkę podszywającą się pod mobilną. Wygodnym i darmowym rozwiązaniem tego problemu jest Windowed – dostępna na Windowsa i macOS-a przeglądarka, przeznaczona do przeglądania mobilnego Instagramu. Windowed korzysta z tego, że od pewnego czasu mobilna strona Instagramu pozwala publikować zdjęcia. To nic innego, jak zbudowana na frameworku Electron przeglądarka,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 12.10.2017 14:24

"Windowed to nieoficjalny klient Instagrama, pozwalający przeglądać i publikować zdjęcia z desktopa z Windowsem."
Nie tylko z desktopa ale również z telefona, samochoda, tramwaja i autobusa.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję