r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 2000 Server i Exchange 2000 Server za 50% ceny

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft w Polsce rozpoczął atrakcyjną promocję na oprogramowanie serwerowe. Do końca czerwca można nabyć dwa podstawowe serwery Microsoft za 50% ich oryginalnej ceny. Promocja dotyczy jednoczesnego zakupu Windows 2000 Server i Exchange 2000 Server w programie Otwartej Licencji Microsoft. Dodatkowo w tej cenie zawarte jest 5 licencji dostępowych do Exchange 2000 Server.

Windows 2000 Server jest sieciowym systemem operacyjnym i jest niezbędny do uruchomienia Exchange 2000 Server. Microsoft Windows 2000 Server to system operacyjny zapewniający między innymi obsługę plików i drukarek w przedsiębiorstwie, tworzenie kopii zapasowych danych. Windows 2000 Server jest niezbędny do uruchomienia Exchange 2000 Server, który służy do zorganizowania komunikacji i współpracy grupowej między użytkownikami. W zestawie zawarty jest też Microsoft Outlook, program do zarządzania pocztą e-mail, który można zainstalować na każdym komputerze łączącym się z serwerem Microsoft Exchange 2000 Server.

Cena netto pakietu w promocji wynosi około 4199 zł (przy kursie 4,14 USD).

Więcej na temat promocji można przeczytać na stronie microsoft.com/poland/tanio/exchange.htm.

Źródło: Microsoft Corporation

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.