r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Live Writer Backup w wersji finalnej

Strona główna Aktualności

Po długim okresie testów, pojawiła się finalna wersja narzędzia Windows Live Writer Backup oznaczona numerem 3.0. Jest to dodatek do edytora tekstu Windows Live Writer, który umożliwia tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych wpisów w usłudze Live Writer.

Nowy Windows Live Writer Backup został przepisany całkowicie od nowa. Wyjątkiem są elementy zapewniające kompatybilność plików wcześniejszych wersji programu. Warto też zaznaczyć, że w najnowszej wersji nie są już dostępne parametry wiersza poleceń, przez co niedostępna jest spora część funkcji działających w trybie tekstowym, między innymi planowanie zadań.

Niestety na chwilę obecną nie ma polskiej wersji, choć dotychczas angielski Live Writer Backup z powodzeniem działał na polskiej wersji Writera. Aplikację można pobrać w finalnej wersji z witryny Codeplex.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.