Windows Update MiniTool Windows Update MiniTool 07.01.2020

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows Update MiniTool to narzędzie do zarządzania aktualizacjami w systemie operacyjnym Windows.

Opisywany program nie wymaga instalacji i oferuje dostęp do wielu przydatnych opcji. Z poziomu głównego okna Windows Update MiniTool przejrzymy aktualizacje, które możemy obecnie zainstalować, jak również zapoznamy się z listą posiadanych update'ów oraz historią pobranych dodatków.

Windows Update MiniTool pozwala określić, czy aktualizacje mają być pobierane i instalowane w trybie automatycznym, czy też w inny sposób (możliwe jest zdefiniowanie, by Windows jedynie pobierał update'y i przeprowadził instalację w późniejszym terminie). Zaawansowani użytkownicy z pewnością zwrócą uwagę na opcję całkowitego wyłączenia systemu odpowiedzialnego za pobieranie aktualizacji, ale korzystanie z tej funkcji nie jest oczywiście rekomendowane, bo oprócz niechcianych dodatków update'y naprawiają także liczne błędy.

Szczególnie atrakcyjna wydaje się natomiast opcja sprawiająca, że Windows Update MiniTool działa zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem (np. pobieramy i instalujemy aktualizacje w soboty o 15:00), gdyż wyklucza to sytuacje, w których update będzie instalowany w nieodpowiednim czasie, czyli między innymi tuż przed rozpoczęciem pracy.

Uwaga!

  • Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!