r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows Vista Upgrade jednak bez poprzedniej wersji?

Strona główna Aktualności

Niedawno pisaliśmy o zmianach w metodzie instalacji systemu Windows Vista zakupionego w wersji Upgrade, czyli jako uaktualnienie. Według nowych zasad nie ma możliwości instalacji takiego systemu na czystym dysku - konieczna jest fizyczna obecność poprzedniej wersji. Wewnętrzna dokumentacja Microsoft mówi jednak co innego...

Paul Thurrott donosi, że jest sposób, aby zainstalować Windows Vista Upgrade na czystym dysku. Wystarczy zabootować komputer z płyty DVD z uaktualnieniem, a następnie zwyczajnie zainstalować system - bez wpisywania klucza produktu. To właśnie klucz produktu rozróżnia czystą instalację od uaktualnienia. Po zakończeniu takiej instalacji należy uruchomić komputer ponownie z płyty DVD i rozpocząć w ten sam sposób proces "uaktualnienia" Windows Vista do... Windows Vista, tym razem już z kluczem uaktualniającym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.