Windows and Office Genuine ISO Verifier 8.8.9.18

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Windows and Office Genuine ISO Verifier to niewielkich rozmiarów narzędzie przeznaczone do weryfikacji integralności plików EXE oraz ISO zawierających instalator systemu Windows lub pakietu biurowego Microsoft Office.

Program swoje działanie opiera na generowaniu sumy kontrolnej SHA-1 wczytanego przez użytkownika pliku, a następnie porównaniu go z udostępnionymi przez firmę Microsoft oficjalnymi sumami kontrolnymi swoich produktów. Na tej podstawie narzędzie weryfikuje integralność i ocenia czy posiadane przez nas pliki nie zostały w niepowołany sposób zmodyfikowane lub zainfekowane szkodliwym oprogramowaniem. Skorzystanie z Windows and Office Genuine ISO Verifier zaleca się osobom, które pobrały pliki instalacyjne wspomnianych produktów ze źródeł innych niż oficjalne.

Narzędzie udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowe jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze, szybkość działania
brak
ocena użytkownika
24.11.2018 15:19 • Recenzja do wersji 8.5.8.8

Proste narzędzie do porównania plików EXE oraz ISO z plikami udostępnionymi przez firmę Microsoft. Dużo nie ma się nad czym rozpisywać: program w wersji portable, plus za mały rozmiar i szybkość działania – przejrzysty wynik w kilkadziesiąt sekund. Program łatwy w obsłudze.