r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zaletą Lumii 950 XL będzie dostęp do akumulatora

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Microsoft już jutro pokaże nowe, długo wyczekiwane topowe Lumie. Zobaczymy Lumię 950, a także model 950 XL. Nowe smartfony będą działały pod kontrolą Windows 10 Mobile i zaoferują specyfikację godną urządzeń z najwyższej półki. Natomiast przynajmniej Lumia 950 XL na tle wielu innych nowych smartfonów będzie wyróżniała się łatwym dostępem do akumulatora.

W sieci pojawiło się zdjęcie przedstawiające Lumię 950 XL ze zdjętą tylną klapką. Dowiemy się z niego, że zastosowany akumulator ma pojemność 3340 mAh, a także, że powinniśmy go bez problemu wyjąć. Nowy smartfon Microsoftu będzie więc wyróżniał się na tle wielu modeli konkurencji, w których coraz częściej użytkownik nie ma dostępu do akumulatora. Akumulator możemy wymienić tylko w autoryzowanym serwisie.

Na oficjalnie potwierdzenie tych informacji nie będziemy musieli czekać, jak na początku wspomnieliśmy – oficjalna premiera już jutro. Przypominamy, że Lumia 950 XL zaoferuje 5,7-calowy wyświetlacz Quad HD, ośmiordzeniowego Snapdragon 810, 3 GB RAM i 32 GB na pliki z obsługą kart pamięci. Selfie zrobimy przednią kamerą 5 MP, a do reszty zdjęć posłuży nam kamera 20 MP, która będzie posiadała potrójną lampę LED.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.