A Magnetic Adventure na weekend

A Magnetic Adventure na weekend

Redakcja
10.02.2012 18:17

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy A Magnetic Adventure - świetną grę logiczną w oryginalnej oprawie i z niebanalnymi rozwiązaniami.

Niewielkich rozmiarów magnesem możemy chwytać wszystkie metalowe przedmioty znajdujące się w polu gry i dowolnie przemieszczać je przy pomocy myszki.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("AMagneticAdventures360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 117, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"AMagneticAdventures-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120210150732.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/AMagneticAdventures-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/AMagneticAdventures-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/AMagneticAdventures-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/AMagneticAdventures-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Celem naszych działań ma być wypełnienie określonego zadania z jakim spotkamy się na każdej z kolejnych plansz. Zazwyczaj wszystko sprowadza się do przemieszczenia określonego przedmiotu z jednego punktu do drugiego, ale nie ominie nas również strzelanie do celu, co oznacza że oprócz tęgiego umysłu przyda się czasem nieco umiejętności zręcznościowych.

Przeciągając wybrane przedmioty należy wziąć pod uwagę cały ciąg przyszłych zdarzeń, które w konsekwencji naszych wcześniejszych działań, mają przybliżyć nas do pomyślnego zakończenia układu. Niekiedy warto zastanowić się dwa razy zanim ruszymy wajchą czy wciśniemy jakiś tajemniczy przycisk, albowiem jeden niewłaściwy krok może zniweczyć wszystkie nasze dotychczasowe starania.

W trakcie rozgrywki będziemy mieli okazję przekonać się jaką pomysłową pozycją jest A Magnetic Adventure. Chcąc zaliczać kolejne układy nie należy myśleć schematycznie ani bazować na doświadczeniach z poprzednich plansz. Rozwiązania niejednokrotnie okazują się być jedyne w swoim rodzaju. Czasem ciężko do nich dotrzeć, zwłaszcza w dalszej części gry, ale na szczęście nad wszystkim czuwa asystent pomocy umieszczony w prawym dolnym rogu ekranu. Pozytywnie zaskakuje również mnogość i odmienność układów, a także sposobów rozwiązań różnych zagadek.

Trzeba przyznać, że A Magnetic Adventure to oryginalna i zarazem niezwykle wciągająca pozycja. Ponadto całość przedstawiona została w bardzo dobrej i przyjemnej oprawie audiowizualnej. Te wszystkie aspekty, a także wiele innych, które odkryjemy w trakcie gry z pewnością spowodują, że pozycja zainteresuje sporą rzeszę graczy.

Grę A Magnetic Adventure można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu zachęcamy do zapoznania się z recenzjami udanej bijatyki SoulCalibur V Namco Bandai, a także najnowszego dzieła RPG na modłę japońską od Square Enix, czyli Final Fantasy XIII-2. Zapowiadamy również Blades of Time - grę akcji z seksowną bohaterką.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Stratagem na weekend
Stratagem na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (28)