WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFA-PDF Page Cut
A-PDF Page Cut ikona

A-PDF Page Cut3.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A-PDF Page Cut to niewielkie narzędzie służące do obróbki dokumentów zapisanych w formacie PDF. Program pozwala na różne operacje, z których główna polega na wydzieleniu poszczególnych stron z dokumentu i zapisaniu ich jako osobne pliki PDF.

Program pozwala nie tylko na wycinanie całych stron, ale także ich fragmentów. Po otwarciu aplikacji możemy włączyć demo, które pozwala bezboleśnie zapoznać się z funkcjonalnością aplikacji i wykonać kilka operacji na przykładowym dokumencie. Korzystanie z A-PDF Page Cut sprowadza się do trzech etapów. Na pierwszym wybieramy plik źródłowy, który następnie poddajemy pożądanej obróbce. Możemy dodać wyświetlanie siatki do dokumentu, która ułatwi podział stron, możemy także ręcznie dodać kolejne linie podziału pionowego i poziomego. Kiedy już będziemy usatysfakcjonowani z podzielenia informacji zawartych na interesujących nas kartach dokumentu, wystarczy kliknąć przycisk Apply (Zastosuj) i zapisać pliki wynikowe.

Pomimo braku bardziej zaawansowanych i szczegółowych opcji, A-PDF Page Cut pozwala również na jednoczesną obróbkę wielu plików PDF. Wystarczy wskazać wszystkie dokumenty, wybrać metodę "cięcia" (pionowo na pół, poziomo na pół lub wcześniej przygotowany własny plik z zasadami) i gotowe. W przypadku obróbki pojedynczych plików, możemy ręcznie dopasowywać położenie linii "cięcia", czy też zadecydować o kolejności, w której cięcie ma nastąpić.

Uwaga!

  • Wersja testowa posiada ograniczenie polegające na dodawaniu znaku wodnego do plików wynikowych.
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentA-PDF.com
Liczba pobrań1 243
Data aktualizacji8 maj 2015
Rozmiar pliku3.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
A-PDF Page Cut ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)