A Story About My Uncle na weekend

A Story About My Uncle na weekend

Redakcja
27.07.2012 17:34

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy A Story About My Uncle - widzianą z perspektywy pierwszej osoby interesującą platformową przygodówkę stworzoną w oparciu o Unreal Engine.

Tytuł jest dziełem grupki szwedzkich studentów, którzy za cel postawili sobie stworzenie gry, którą mogliby pochwalić się na szwedzkim Awards Game 2012. Efekt ich starań przeszedł najśmielsze oczekiwania, albowiem pozycja została nominowana do gry roku.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("AStoryAboutMyUncle360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 135, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"AStoryAboutMyUncle-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120727140932.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/AStoryAboutMyUncle-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/AStoryAboutMyUncle-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/AStoryAboutMyUncle-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/AStoryAboutMyUncle-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Do sukcesu A Story About My Uncle przyczyniła się bez wątpienia, sprytnie wpleciona w grę, ciekawa fabuła. Wcielając się w rolę młodego chłopaka podejmujemy czynności mające na celu odnalezienie zaginionego od dłuższego czasu, ulubionego wujka Freda. Szybko okazuje się, że zdziwaczały i uważany za ekscentryka wuj od lat pracował nad sposobem zbadania przestrzeni pozaziemskiej i poznania obcych cywilizacji. Stworzył nawet w tym celu specjalny kombinezon, na który ostatecznie natrafia nasz bohater...

Lądując w świecie całkowicie odmiennym i niepodobnym pod żadnym względem do współczesnego ruszamy śladami naszego krewnego. Droga, którą podążamy niestety nie wiedzie ścieżkami, wyznaczonymi torami czy wydeptanymi alejami. Wiszące z początku dziurawe mosty linowe to jedynie przedsmak późniejszych przygód, bowiem cała nasza wędrówka odbywać się będzie praktycznie w powietrzu, a w dodatku nad olbrzymią przepaścią.

Dzięki swemu wyposażeniu będziemy w stanie wykonywać nienaturalnie długie skoki co pozwoli na przemieszczanie się po lewitujących w przestrzeni skałach. Z czasem unowocześniamy swój kombinezon o możliwość wypuszczania specjalnych lin, które pozwolą w najtrudniejszych momentach na chwytanie się odłamków skalnych i przemieszczanie się w kolejne, nieznane obszary. To głównie dzięki nim będziemy wykonywać te najbardziej efektowne i widowiskowe wyskoki, susy, wymyki oraz inne mniej lub bardziej karkołomne, powietrzne ewolucje.

A Story About My Uncle to z całą pewnością nieprzeciętna i bardzo wciągająca pozycja wymagająca od gracza nie tylko dużej sprawności i spostrzegawczości, ale również sporej dozy cierpliwości. Dzięki bardzo dobrej oprawie audiowizualnej, a także specyficznemu i osobliwemu klimatowi panującemu w grze, z pewnością przypadnie ona do gustu nie tylko fanom gier platformowych.

Grę A Story About My Uncle można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Przygodowe.

Zapraszamy do zabawy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)