MacOSInternet i komunikacjaInne programy internetoweA1 Website Download
A1 Website Download ikona

A1 Website Download10.1.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

A1 Website Download to program do zapisywania całych stron internetowych na lokalnych dyskach. Można zapisać kopie stron, razem z grafikami i plikami, do których odnośniki się na nich znajdują. Można w ten sposób zrobić kopie zapasowe stron albo pobrać je na serwery lustrzane, a także odczytać szczegółowe informacje na temat witryn.

Program można wykorzystać w różnych scenariuszach. By pobrać tylko część plików, można skorzystać z filtrów, które zablokują pobieranie konkretnych plików. Ponadto można wykorzystać go do pobierania tylko obrazów z galerii, dokumentów z list i tym podobnych. Zadania można zautomatyzować i zaplanować na wyznaczone godziny.

Ponadto program może pobrać strony tak, jakby były statyczne, nawet jeśli korzystają z baz danych. Wszystkie odnośniki zostaną przekonwertowane na relatywne ścieżki w folderze z pobraną stroną.

Wersja próbna programu działa przez 30 dni.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMicrosys
Liczba pobrań512
Data aktualizacji7 cze 2021
Rozmiar pliku5.22 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
A1 Website Download ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)