WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweA1 Website Download
A1 Website Download ikona

A1 Website Download11.0.0 Update 10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

A1 Website Download to program pozwalający pobierać całe strony internetowe na dysk komputera, by zyskać do nich późniejszy dostęp w trybie offline, bez dostępu do Internetu.

Aplikacja analizuje wszystkie możliwe powiązania między plikami tworzącymi stronę w Sieci i pobiera ich kopie, odpowiednio umieszczając w katalogach. Kiedy pobieranie zostanie zakończone, użytkownik ma możliwość wyświetlenia strony bezpośrednio z systemowego eksploratora, ale może to zrobić również wprost z opisywanej aplikacji, która dysponuje widokiem podglądu.

Podczas pobierania danych możliwa jest ingerencja w nieliczne opcje. Jeśli nie czujemy się na siłach, by odpowiednio je zmodyfikować, ale chcielibyśmy dostosować działanie programu możliwie dobrze do typu pobieranej treści, skorzystać można z szablonów. Pozwalają one za pomocą jednego kliknięcia myszy zastosować odpowiednie ustawienia na przykład w sytuacji pobierania blogów z WordPressa, czy też artykułów z Wikipedii.

Uwaga!

Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMicrosys
Liczba pobrań1 357
Data aktualizacji3 lis 2022
Rozmiar pliku8.70 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
A1 Website Download ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)