WindowsBiuroRozpoznawanie tekstów OCRABBYY Screenshot Reader
ABBYY Screenshot Reader ikona

ABBYY Screenshot Reader11.0.113.201

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ABBYY Screenshot Reader to narzędzie, które umożliwia konwertowanie tekstu z obrazu graficznego do dokumentu tekstowego.

Dzięki temu programowi użytkownik może zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu, który bez wykorzystania ABBYY Screenshot Reader musiałby poświęcić na ręczne przepisywanie zawartości pliku graficznego do Notatnika, Worda czy jakiegokolwiek innego edytora tekstu. Narzędzie umożliwia również konwertowanie obrazów tabel do edytowalnych arkuszy kalkulacyjnych programu Excel, a także pozwala na wykonanie innych działań.

Aplikacja może znaleźć swoje zastosowanie w rozmaitych dziedzinach. Chociażby w IT, gdzie możemy otrzymać screenshot z informacją o błędzie. Jeśli komunikat jest zbyt długi, przepisanie go ręcznie może do przeglądarki internetowej w celu znalezienia rozwiązania może okazać się czasochłonne, więc warto zrobić użytek z ABBYY Screenshot Reader i przeprowadzić konwersję obrazu do tekstu.

ABBYY Screenshot Reader pozwala na zapisywanie zrzutu ekranu z wybranego obszaru (np. fragment strony internetowej), całego okna lub ekranu. Wśród rozmaitych języków obsługiwanych przez to narzędzie znajdziemy nie tylko angielski, niemiecki, francuski czy hiszpański, ale również polski.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 993
Data aktualizacji25 lip 2018
Rozmiar pliku234.18 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ABBYY Screenshot Reader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)