WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFAble2Extract PDF Converter
Able2Extract PDF Converter ikona

Able2Extract PDF Converter12.0.4.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Able2Extract PDF Converter to zaawansowane, a jednocześnie bardzo proste w obsłudze narzędzie, służące do konwertowania dokumentów PDF do wielu popularnych formatów. Z jego pomocą przetworzymy nasze publikacje i książki elektroniczne do postaci plików zgodnych z większością aplikacji pakietu Microsoft Outlook lub OpenOffice, a nawet wspieranych przez AutoCADa.

Aplikacja wyposażona została w przyjazny użytkownikowi interfejs, bazujący na znanej z Office'a wstążce. Wszystkie dostępne z jej poziomu funkcje i narzędzia uporządkowane zostały w odpowiednich zakładkach. Znajdziemy wśród nich głównie opcje przeznaczone do konwersji PDF-ów do wspomnianych wcześniej formatów, jak również plików HTML oraz plików graficznych. Co istotne, Able2Extract PDF Converter obsługuje wsparcie dla zakładek, umożliwiając tym samym wygodną pracę z wieloma dokumentami jednocześnie.

Obsługa programu ogranicza się do kilku prostych kroków. Wystarczy, że użytkownik wczyta dokument PDF do konwersji, wskaże format wyjściowy, a następnie zdefiniuje nazwę i lokalizację, w której zostanie zapisany wyjściowy plik. Praca z programem pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Able2Extract PDF Converter jest narzędziem multiplatformowym. Autorzy udostępnili program w wersjach dla Windowsa, Linuksa oraz Mac OS-a.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 168
Data aktualizacji13 gru 2017
Rozmiar pliku63.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Able2Extract PDF Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)