Abonenci Plusa w końcu mogą korzystać z aplikacji operatora

Abonenci Plusa w końcu mogą korzystać z aplikacji operatora

03.04.2015 13:30, aktual.: 03.04.2015 13:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus nareszcie uzupełnił ważny brak w swojej ofercie – udostępnił specjalną aplikację mobilną, dzięki której można korzystać z konta klienta na smartfonie bez korzystania z przeglądarki internetowej. Aplikacja jest dostępna dla systemów Android i iOS i Windows w trybie Modern, przy czym ta ostatnia nie jest jeszcze dopracowana. Aplikacja dla Windows Phone jest już w sklepie, ale nie na każdy telefon można ją pobrać.

Aplikacja Plus online umożliwia stały dostęp do bieżących informacji abonenta, jak bilingi, aktualna oferta i dane osobiste. Z jej pomocą przejrzymy historię i na bieżąco sprawdzimy ilość przesłanych danych, wykorzystanych minut i wysłanych SMS-ów, skontrolujemy wydatki i pobierzemy faktury elektroniczne. Aplikacja może także ustawić przypomnienia o terminach płatności faktur. Ci ciekawe, na podglądzie bilingów numery telefonów zostaną podmienione nazwiskami i zdjęciami osób z książki adresowej telefonu, co znacznie ułatwia przeglądanie.

Obraz

W tej aplikacji zmienimy niektóre dane, jak choćby adres korespondencyjny i różne ustawienia konta. Kolejne numery, na przykład przedpłacone innych członków rodziny, można z poziomu aplikacji przypisać do jednego konta i zarządzać nimi w jednym miejscu. Tu można także dokupić pakiety i usługi, zmienić taryfę, włączyć roaming międzynarodowy i tak dalej.

Logowanie do aplikacji zostało rozwiązane bardzo ciekawie – możliwe jest zlecenie aplikacji automatycznego przechodzenia do odpowiedniego konta na podstawie danych karty SIM w urządzeniu. Część aplikacji została przeznaczona na bazę wiedzy, gdzie znajdują się odpowiedzi na często zadawane pytania, oraz mapa salonów i punktów sprzedaży z godzinami otwarcia i możliwością przeszukiwania. Z poziomu aplikacji można od razu połączyć się z konsultantami, infolinią handlową i działem windykacji.

Korzystanie z aplikacji Plus online jest zupełnie darmowe – przesłane przez nią dane nie są wliczane do limitu i nie są za nie naliczane żadne dodatkowe opłaty w sieci Plus. Aplikacja zapowiada się bardzo dobrze, ale to nie złagodzi faktu, że Plus wprowadził ją jako ostatni z największych operatorów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)