Abonenci Plusa zapłacą za gry i aplikacje na Androida wraz z rachunkiem telekomunikacyjnym

Abonenci Plusa zapłacą za gry i aplikacje na Androida wraz z rachunkiem telekomunikacyjnym
22.10.2014 13:40
Abonenci Plusa zapłacą za gry i aplikacje na Androida wraz z rachunkiem telekomunikacyjnym
Tomek Kondrat
Tomek Kondrat

Abonenci sieci Plus od dziś mogą robić zakupy w sklepie Google Play z użyciem nowej usługi. „Płatności Google Play w Plusie” pozwoli na opłacenie zakupionych gier, aplikacji, książek czy plików multimedialnych wraz z rachunkiem telekomunikacyjnym. Zielona sieć dołącza zatem do T-Mobile oraz Play, które oferują podobne usługi już od kilku miesięcy.

Rozwiązanie proponowane przez Plusa jest bardzo wygodną metodą płatności. Abonent nie musi podawać swoich danych (np. numeru karty kredytowej), aby dokonać zakupów. Plus umożliwia na ustawienie miesięcznego limitu na zakupy, który wynosi 150 zł. Jest to opcja wygodna zwłaszcza dla rodziców, których pociechy mogą dać się porwać magii gier freemium. Stan rachunku można sprawdzić, wysyłając SMS o treści „d” na numer 2580.

350127057004685249

Usługa działa na urządzeniach z systemem Android z aktywnym kontem Gmail. Informacja na temat usługi pojawi się podczas najbliższej wizyty w sklepie Google Play. Po zaakceptowaniu regulaminu kwota do zapłaty pojawi się na najbliższym rachunku telefonicznym w sekcji Dodatkowe Uznania i Obciążenia.

W związku z wprowadzeniem usługi, Plus przygotował specjalną usługę – Plus Poleca. W sklepie pojawi się specjalna zakładka z aplikacjami polecanymi przez operatora – również w obniżonej cenie dla klientów sieci. Płatność za usługi w sklepie Google Play jest dostępna tylko i wyłącznie dla klientów abonamentowych, dla których włączy się ona automatycznie. O szczegółach oferty można poczytać na stronach Plusa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)