Absolute Blue na weekend

Absolute Blue na weekend

Redakcja
07.05.2010 19:07

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Absolute Blue - klasycznego reprezentanta gatunku kosmicznych strzelanin, gdzie poruszając się po planszy nieustannie w prawą stronę dążymy do sukcesywnej eliminacji jak największej liczby mechanicznych stworów oraz opancerzonych pojazdów nieprzyjaciela przy jednoczesnym zwiększaniu własnej zdobyczy punktowej.

W Absolute Blue dostępnych jest 60 sektorów umieszczonych w 4 zróżnicowanych światach, z których każdy składa się z 3 innych plansz. Gra posiada 3 poziomy trudności, wiele rodzajów broni, przeciwników oraz innych bonusów, które bezustannie stają nam na drodze w trakcie prowadzenia rozgrywki. Pozycja prezentuje przyzwoitą oprawę audiowizualną wzbogaconą o widowiskowe wybuchy, eksplozje, wystrzały, strugi ognia, lasery, futurystyczne istoty oraz pojazdy. Absolute Blue to kolejny przykład na to, że podróże w przestrzeni kosmicznej połączone dodatkowo z misją totalnej eksterminacji przeciwnika, to tematyka ponadczasowa, która zdaje się nigdy nie będzie w stanie przeminąć.

Grę Absolute Blue można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strzelanki.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję niecodziennej produkcji od Square Enix - Nier, a także zapowiedzi Majin and the Forsaken Kingdom, będącego poniekąd spadkobiercą Shadow of the Colossus, oraz Super Mario Galaxy 2 - hydraulik niebawem znowu ruszy w kosmos. Nie zapominajcie również, że Gamikaze skończyło niedawno dwa lata i z tej okazji trwa jubileuszowy konkurs. Ponad 170 nagród do wygrania!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (25)