WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneACDSee Free
ACDSee Free ikona

ACDSee Free2.0.1.108

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ACDSee Free to bardzo prosta i bezpłatna przeglądarka plików graficznych o podstawowych możliwościach, charakteryzująca się dużą szybkością działania. Bazuje ona w dużej mierze na sprawdzonych rozwiązaniach z bardziej rozbudowanego i dostępnego na rynku od dłuższego czasu, ale za to płatnego narzędzia ACDSee Pro.

Aplikacja w zamierzeniu twórców służyć ma użytkownikowi do wygodnego przeglądania zdjęć, dlatego też wyposażona została jedynie w funkcje do tego służące. Nie znajdziemy w niej niestety żadnych opcji, nawet najprostszej edycji podstawowych właściwości grafiki. Rekompensuje to za to szybkość działania przeglądarki, nawet w przypadku pracy z dużą liczbą zdjęć.

ACDSee Free daje użytkownikowi możliwość łatwego i wygodnego przeglądania swoich zdjęć, a także nawigacji po ich zbiorze za pośrednictwem klawiatury lub myszki. Możliwe jest wyświetlanie fotografii w trybie pełnoekranowym, proste "zoomowanie" wybranych jej fragmentów, a także obracanie w prawo lub lewo. Bezpośrednio z poziomu aplikacji ustawimy także wskazaną grafikę jako tapetę pulpitu.

Wśród obsługiwanych przez przeglądarkę formatów plików graficznych znalazły się BMP, GIF, JPEG, PNG, TGA, TIFF, WBMP, PCX, PIC, WMF oraz EMF. Program wyposażony został również w przydatny kreator wydruku, umożliwiający m.in. drukowanie zdjęć zgodnie z ustalonym wcześniej formatem, dodawanie do wydruku tekstu w formie nagłówka czy stopki oraz korekcję gamma itp.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.223 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań68 865
Data aktualizacji22 wrz 2022
Rozmiar pliku1.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ACDSee Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)