bEgRThEB
ACDSee Photo Editor ikona

ACDSee Photo Editor11.1 Build 105

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ACDSee Photo Editor to aplikacja przeznaczona do szybkiej iefektownej obróbki fotografii cyfrowej. Program oferuje szeregnarzędzi i filtrów, za pomocą których można całkowicie zmienićwygląd zdjęcia, oraz przygotować laurkę, scrapbook czy kartkę pocztową. Odpowiednie samouczki przeprowadzą użytkownika przez wszystkie niezbędne kroki tak, aby praca w programie była łatwa i przyjemna.

bEgRThED

Photo Editor pozwala na łatwy retusz zdjęć z użyciem podstawowych narzędzi. Znajdziemy tu usuwanie efektu czerwonychoczu, ożywianie kolorów, automatyczne wyostrzanie obrazu,ustawianie balansów kolorów, kontrastów itp.

Poza retuszem w tym programie wykonać można również czynności niezbędne do stylizacji. Jednym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez aplikacje jest Photo Editor's Vignette, które pozwala na tworzenie zdjęć portretowych dla drzew genealogicznych. Na uwagę zasługuje również opcja Bluescreen (najczęściej stosowana w TV podczasprezentacji pogody) polegająca na zamianie tła o jednolitym kolorzena dowolny obraz. Użytkownicy z pewnością docenią również funkcjęPhoto Editor's Variations umożliwiającą szybką obróbkę materiału zopcją podglądu aż 8 różnych efektów jednocześnie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
ACDSee Photo Editor 11.1 Build 105wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.110 ocen
Liczba pobrań756 845
Data aktualizacji19 maj 2020
Rozmiar pliku1.15 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ACDSee Photo Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgRThFi
bEgRThFz