WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneACDSee Photo Manager
ACDSee Photo Manager ikona

ACDSee Photo Manager2021 24.0.1 Build 1671

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ACDSee Photo Manager to bazująca na niezwykle popularnej przeglądarce plików graficznych aplikacja wyposażona w funkcje katalogowania i podstawowej edycji fotografii. Obsługuje przeszło 100 formatów graficznych oraz najważniejszych multimedialnych (MPEG, MP3). Ze względu jednak na pewne ograniczenia funkcjonalne trudno już w tym momencie uznać ACDSee za wyspecjalizowany program do katalogowania fotografii.

Najnowsza wersja została wyposażona w wiele ułatwień związanych z organizowaniem zbiorów, takich jak definiowanie kategorii, słów kluczowych, możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa. Dodano efekty w postaci ramek oraz nowe efekty krawędzi. Wśród nowości wymienić warto również za awansowany pokaz slajdów, łącznie z muzyką, przesuwaniem kamery i zbliżeniami/oddaleniami oraz efektami kolorystycznymi.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.633 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań276 936
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku165.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ACDSee Photo Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (115)