bEUabATF
ACDSee Pro ikona

ACDSee Pro2022 15.0.1919

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

ACDSee Pro to doceniany przez amatorówfotografii na całym świecie program przeznaczony do przeglądania,edycji, organizowania, przetwarzania i udostępniania obrazów.Aplikacja pozwala na szybkie generowanie miniaturek i podglądanieobrazów w ponad 100 formatach włączając w to JPEG, BMP, GIF, PSD,PNG, TIFF, TGA, RAW NEF czy CRW.

bEUabATH

Obsługa plików RAW, jak podkreślaproducent, jest tak szybka jak podgląd standardowych plików JPEG.Ponadto ACDSee Pro oferuje funkcje tworzenia pokazów slajdów,plików PDF, archiwizowania kolekcji do formatu ZIP, płyt CD/DVD imateriałów video. Oczywiście jak przystało na firmę ACD Systems wACDSee Pro znajdziemy również narzędzia pozwalające na retuszowaniefotografii czy obrazów. Kolejną przydatną opcją programu jestmożliwość synchronizowania zawartości rożnych kolekcji.

ACDSee wwersji Pro został nastawiony na obsługę obrazów najwyższej jakościoferowanych bezpośrednio przez aparat fotograficzny RAW.

Udostępnij
ACDSee Pro 2022 15.0.1919wersja stabilna (32-bit)
ACDSee Pro 2022 15.0.1919wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.743 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań302 620
Data aktualizacji23 wrz 2021
Rozmiar pliku230.85 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
ACDSee Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUabATR
Komentarze (151)
bEUabAUD