ACID XPress7.0a Build 73

WindowsArchiwumProgramy archiwalneACID XPress
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SONY ACID XPress to ograniczona funkcjonalnie bezpłatna wersja doskonałego programy do tworzenia muzyki w oparciu o pętle (loops) - krótkie, kilkutaktowe fragmenty dźwiękowe. Fragmenty te mogą być dowolnie łączone, modyfikowane, miksowane itd.

Za pomocą ACID XPress można tworzyć zarówno nowe utwory muzyczne, jak i miksy czy remiksy już istniejących utworów. Program nadaje się także do tworzenia podkładów muzycznych na potrzeby prezentacji czy filmów. Wersja XPress przeznaczona jest dla użytkowników, którzy komponują muzykę amatorsko, jednak posiadają już pewną wiedzę na ten temat.

Obsługa programu, mimo anglojęzycznego interfejsu jest stosunkowo prosta, a udostępniane przez producenta przykłady pozwalają na zapoznanie się z niemałymi (jak na bezpłatne rozwiązanie) możliwościami.

Uwaga!

  1. Program jest bezpłatny ale wymaga rejestracji przy pierwszym uruchomieniu. 2. Przykładowe projekty stworzone przy pomocy programu można pobrać na stronie producenta
Udostępnij
ACID XPress 7.0a Build 73wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.37 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań146 589
Data aktualizacji24 lip 2017
Rozmiar pliku34.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Komentarze (65)