Acoustic Bridge ikona

Acoustic Bridge1.0

WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweAcoustic Bridge
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Acoustic Bridge to niecodzienna aplikacja, która zainteresuje osoby często pracujące na różnych komputerach w sieci lokalnej - za jej pomocą będą one mogły przekierować dźwięk z jednego komputera na drugi.

Wszystko, czego potrzeba do przekierowania dźwięku są przynajmniej dwa komputery w sieci lokalnej i zainstalowanie omawianej aplikacji na każdym z nich. Następnie wystarczy ustawić program na komputerze ze źródłem dźwięku, aby ten był przekierowywany na drugą maszynę. W tym celu należy wskazać nazwę komputera oraz hasło (podawane przez sam program po uruchomieniu), aby móc cieszyć się muzyką lub powiadomieniami audio w innym miejscu w domu lub firmie.

Acoustic Bridge jest bardzo prosty w użyciu, a dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu nawet niedoświadczeni użytkownicy poradzą sobie z jego obsługą. Wśród opcji programu możemy dodatkowo zdefiniować bufor, port, przez który odbywać się będzie komunikacja oraz możliwość np. użycia bezstratnej kompresji audio.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Udostępnij
Acoustic Bridge 1.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań192
Data aktualizacji10 lis 2015
Rozmiar pliku2.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Acoustic Bridge ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)