Acronis True Image Home 2012 już po polsku

Acronis True Image Home 2012 już po polsku

17.10.2011 15:18

Właśnie miała miejsce premiera polskiej wersji językowej najnowszego wydania znanego i cenionego oprogramowania do ochrony danych i odzyskiwania informacji po awarii — Acronis True Image Home 2012.

Acronis True Image Home to oprogramowanie przeznaczone dla użytkowników domowych. W wersji 2012 True Image Home znalazła się możliwość pełnej synchronizacji plików w folderach lokalnych lub sieciowych, dzięki czemu najnowsze wersje posiadanych materiałów są dostępne w każdym miejscu, bez względu na liczbę posiadanych komputerów. Obsługa dysków została poszerzona o możliwość pracy z dużymi dyskami (powyżej 2TB). Inne zmiany obejmują odświeżony, bardziej funkcjonalny interfejs użytkownika, poszerzone wsparcie dla serwerów NAS i wprowadzenie kompatybilności z serwerami NAS do modułu Acronis Nonstop Backup, dzięki czemu obciążenie sieci jest lepiej kształtowane. Ciekawą nowością jest również tryb Try&Decide, który pozwoli uchronić się przed instalacją programu zawierającego wirusy lub wadliwego. Zmiany wprowadzone w systemie można w każdej chwili odrzucić po wykonaniu „jazdy próbnej”.

Warto również zainteresować się dodatkami do programu Acronis True Image Home 2012. Możliwości programu można rozszerzyć poprzez instalację Acronis True Image Home 2012 Plus Pack, który wprowadza ciekawe funkcje zaawansowane: przywracanie plików, aplikacji i systemu operacyjnego na inny sprzęt, obsługa dynamicznych dysków i możliwość pracy ze środowiskami WinPE (preinstalacyjne). Z kolei Acronis True Image Online dodatkowo pozwala chronić ważne dane przez umożliwienie ich zapisu na zdalnym sieciowym dysku firmy Acronis (najbliższy nam znajduje się w centrum danych w Niemczech). Pliki te można odzyskać z dowolnego miejsca na dowolnym komputerze za pośrednictwem aplikacji webowej.

Wersję próbną programu Acronis True Image Home 2012 można już pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Narzędzia -> Archiwizacja danych. Pudełkowa wersja programu trafi na sklepowe półki jeszcze w tym tygodniu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)