Acronis True Image Home 2012 wkrótce po polsku

Acronis True Image Home 2012 wkrótce po polsku

06.09.2011 10:58

Firma Acronis, dostawca oprogramowania do ochrony danych i odzyskiwania informacji po awarii, zapowiedziała premierę polskiego wydania najnowszej wersji oprogramowania Acronis True Image Home 2012.

Acronis True Image Home to oprogramowanie przeznaczone dla użytkowników domowych. Na razie dostępna jest jedynie w wersji angielskiej, ale już wkrótce w sklepach będzie można znaleźć polską wersję programu. Ponadto w wersji 2012 True Image Home znalazła się możliwość synchronizacji plików w folderach lokalnych lub sieciowych, dzięki czemu najnowsze wersje posiadanych materiałów są dostępne w każdym miejscu. Obsługa dysków została poszerzona o możliwość pracy z dużymi dyskami (powyżej 2TB). Inne zmiany obejmują odświeżony, bardziej funkcjonalny interfejs użytkownika, poszerzone wsparcie dla serwerów NAS i wprowadzenie kompatybilności z serwerami NAS do modułu Acronis Nonstop Backup, dzięki czemu obciążenie sieci jest lepiej kształtowane.

Wersję próbną programu Acronis True Image Home 2012 (póki co jedynie w języku angielskim) można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Narzędzia -> Archiwizacja danych. W języku polskim na razie dostępna jest jedynie wersja 2011 programu, również obecna w naszej bazie programów.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)