AndroidPersonalizacjaLauncheryAction Launcher
Action Launcher ikona

Action Launcher50.7

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Action Launcher to kolejna nakładka na system Android zmieniająca sposób uruchamiania programów, które wiele czerpie z Pixel Launchera, implementując funkcje dostępne głównie dla najnowszych systemów Google. W programie uwagę przykuwają także wysuwane od bocznych krawędzi telefonu panele, które poszerzają nieco widok pulpitów.

Podobnie jak w wielu innych tak rozbudowanych programach, również tutaj znaleźć można wiele opcji konfiguracyjnych, z których niektóre dostępne będą wyłącznie po wykupieniu pełnej wersji aplikacji. Również bez niej program pozostaje jednak funkcjonalny, oferując między innymi opcje dla aplikacji wyświetlane bezpośrednio przy ikonach na pulpicie, czy też listę aplikacji wysuwaną od dolnej krawędzi ekranu.

Nietypowe są wspomniane na wstępie panele, z których lewy jest dodatkową listą aplikacji, zaś prawy – rozszerzeniem przestrzeni roboczej pulpitu (dostępnej niezależnie od ekranu pulpitu, który w danej chwili wyświetlamy). Obydwa panele można oczywiście dezaktywować w ustawieniach. Ciekawostką jest także możliwość personalizacji wyglądu paska wyszukiwania Google, który domyślnie dostosowuje swój kolor do wiodącej barwy na ustawionej w danej chwili tapecie pulpitu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentDigital Ashes
Liczba pobrań1 214
Data aktualizacji17 wrz 2023
Rozmiar pliku0.27 MB
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Action Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)