Pixel Launcher 3.4

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Google wydając Androida na smartfony z linii Pixel dodaje do niego dodatkowe funkcje dedykowane tym urządzeniom. Użytkownicy innych modeli muszą albo kupić Pixela albo skorzystać z nieoficjalnych launcherów. Jednak by zyskać te dodatkowe opcje musieli wcześniej posiadać roota, a teraz dzięki modyfikacji stworzonej przez programistę AmirZ wystarczy tylko zainstalować plik APK.

AmirZ skupił się na najdrobniejszych elementach, aby jego modyfikacja nie odbiegała od oryginału. Dostajemy nawet wyświetlanie aktualnej daty na ikonce kalendarza. Identycznie działa teraz widżet wyszukiwarki Google, a dłuższe przytrzymanie palca na ikonce danej aplikacji uruchamia menu kontekstowe.

Co ważne, by móc korzystać z Pixel Launchera zmodyfikowanego przez AmirZ nie musimy posiadać roota. Instalujemy wszystko z pliku APK, nie musząc robić nic więcej. Zanim jednak będziemy mogli zainstalować Pixel Launchera, musimy w ustawieniach smartfonu włączyć instalację aplikacji spoza sklepu Google Play. Odpowiednią opcję znajdziemy po wyszukaniu hasła nieznane źródła w ustawieniach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 08.04.2018 23:34

Spróbowałem, ale jednak ZenUI od Asusa działa sprawniej i jest wygodniejszy.

Songokuu   16 #1 14.06.2017 15:55

Chętnie zobaczę ale powiem szczerze, że ostanio Touch...Samsung Experience to mój główny launcher i nie zamierzam zmieniać chociaż długo korzystałem z Nova Pro.

Autor edytował komentarz w dniu: 14.06.2017 15:56