r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pixel Launcher 3.0

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Google wydając Androida na smartfony z linii Pixel dodaje do niego dodatkowe funkcje dedykowane tym urządzeniom. Użytkownicy innych modeli muszą albo kupić Pixela albo skorzystać z nieoficjalnych launcherów. Jednak by zyskać te dodatkowe opcje musieli wcześniej posiadać roota, a teraz dzięki modyfikacji stworzonej przez programistę AmirZ wystarczy tylko zainstalować plik APK.

Galeria programu

AmirZ skupił się na najdrobniejszych elementach, aby jego modyfikacja nie odbiegała od oryginału. Dostajemy nawet wyświetlanie aktualnej daty na ikonce kalendarza. Identycznie działa teraz widżet wyszukiwarki Google, a dłuższe przytrzymanie palca na ikonce danej aplikacji uruchamia menu kontekstowe.

Co ważne, by móc korzystać z Pixel Launchera zmodyfikowanego przez AmirZ nie musimy posiadać roota. Instalujemy wszystko z pliku APK, nie musząc robić nic więcej. Zanim jednak będziemy mogli zainstalować Pixel Launchera, musimy w ustawieniach smartfonu włączyć instalację aplikacji spoza sklepu Google Play. Odpowiednią opcję znajdziemy po wyszukaniu hasła nieznane źródła w ustawieniach.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy Pixel Launcher: interfejs wprost ze smartfonów Google dla każdego

44
OPROGRAMOWANIE 26.01.2018 | Mateusz Budzeń

Podobno jeśli zapytamy właściciela Google Pixela 2, dlaczego tak bardzo podoba mu się jego smartfon, to istnieje spore prawdopodobieństwie, że wskaże na oprogramowanie. Konkretnie będzie miał na myśli Pixel Launcher, która stanowić ma realizację holistycznego pomysłu Google na swój mobilny system operacyjny. Oprogramowanie oficjalnie ograniczone jest wyłączne dla użytkowników urządzeń Google, lecz Amir Zaidi sprawił, że każdy może zacząć korzystać z Androida wyglądającego jak na smartfonie Pixel 2. Wspomniany Zaidi, znany także pod nickiem AmirZ, wcześniej już wydał zmodyfikowaną wersję…

Action Launcher po dużej aktualizacji: nowy widok, ikony i wskaźniki

18
OPROGRAMOWANIE 26.06.2017 | Oskar Ziomek

Instalując kolejne launchery dla Androida często można ulec wrażeniu, iż większość aplikacji jest klonami tego, co do zaoferowania ma Google Pixel, a w konsekwencji nieoficjalny Pixel Launcher, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne odwzorowanie funkcjonalności smartfonu Googlea. Ze swoimi wysuwanymi panelami bocznymi, nieco innowacyjności w temacie wnosi między innymi Action Launcher, który otrzymał niedawno dużą aktualizację. Sprawdźmy, jakie przynosi nowości. Już na wstępie warto jednak zaznaczyć, iż ponownie priorytetem okazało się maksymalne upodobnienie programu do launchera…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Songokuu   16 #1 14.06.2017 15:55

Chętnie zobaczę ale powiem szczerze, że ostanio Touch...Samsung Experience to mój główny launcher i nie zamierzam zmieniać chociaż długo korzystałem z Nova Pro.

Autor edytował komentarz w dniu: 14.06.2017 15:56
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.