Ad-Aware Free Antivirus+ od Lavasoft

Ad-Aware Free Antivirus+ od Lavasoft

Kuba Pawlak
29.03.2012 12:50, aktualizacja: 31.03.2012 10:15

Firma Lavasoft wydała właśnie najnowszą wersję swojego darmowego programu antywirusowego - Ad-Aware Free Antivirus+.

Aplikacja przeznaczona do ochrony komputera w czasie rzeczywistym przed róznego rodzaju wirusami doczekała się sporej ilości nowości. Na pierwszy rzut oka od razu widać duże zmiany w wyglądzie interfejsu graficznego programu. Ad-Aware Free Antivirus+ jest teraz znacznie bardziej przejrzysty, a co za tym idzie łatwiejszy w nawigacji. Zmiany nie zatrzymały się jednak tylko i wyłącznie na przebudowie interfejsu. Nowy Ad-Aware Free Antivirus+ uruchamia się szybciej, oferuje poprawioną detekcję heurystyczną, posiada tryb gry oraz funkcję Download Protection odpowiedzialną za wykrywanie zagrożeń jeszcze przed zapisaniem ich na dysku twardym.

-->Producent zapewnia również, że 10 edycja programu oferuje lepiej współpracujące ze sobą silniki anti-spyware i antywirus. Mają one działać szybciej i bezkonfliktowo. Kolejną nowością, która pojawiła się w Ad-Aware Free Antivirus+ 10 jest tryb Malware Sandbox. Pozwala on na szybkie analizowanie oprogramowania w środowisku wirtualnym w taki sposób, by plik nie był wykonywany na komputerze użytkownika.

Komercyjne wersje Ad-Aware Pro 10 oferują dodatkowo m.in. moduł antyspamowy, rozbudowaną zaporę sieciową, ochronę przed atakami phishing, funkcję skanowania zewnętrznych pamięci podłączonych do komputera itp.

Najnowszą, bezpłatną wersję programu Ad-Aware Free Antivirus+ 10 można pobrać z naszego działu Programy -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)