MacOSGrafikaTworzenie grafiki do prezentacjiAdobe Dimension CC
Adobe Dimension CC ikona

Adobe Dimension CC1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Dimension CC to ciekawy program, przeznaczony do tworzenia fotorealistycznych grafik reklamowych. Dimension CC umożliwia łatwe łączenie obrazów 2D i 3D, dzięki czemu można szybko przygotować imponujące wizualizacje produktów lub sztukę abstrakcyjną. Program powstał z myślą o projektantach, nie o specjalistach od grafiki 3D i renderowania.

Dimension CC pozwala przygotować fotorealistyczne obrazy osobom, które nie mają doświadczenia z teksturowaniem i oświetlaniem modeli. W programie wystarczy umieścić model, dopasować do niego materiały i ustawić oświetlenie, co można zrobić w kilku prostych krokach. Dimension CC automatycznie wykryje horyzont i pomoże w prawidłowym ustawieniu modelu w scenie. Ponadto, dla lepszego efektu, można wygenerować oświetlenie na podstawie obrazu tła.

Wszelkie zmiany zobaczymy w czasie rzeczywistym, co pozwala eksperymentować z ustawieniami i oświetleniem modelu. Można również zmienić wirtualną kamerę, która rejestruje obraz przygotowywany w Dimension CC. Dzięki temu można wybrać perspektywę, kąt widzenia i głębię ostrości sceny.

Adobe Dimension CC świetnie integruje się z Adobe Stock, co znacznie ułatwia korzystanie z różnych zasobów i materiałów.

Adobe Project Felix jest dostępny w wersji testowej i tylko dla posiadających abonament Creative Cloud.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań153
Data aktualizacji19 paź 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Adobe Dimension CC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)