WindowsGrafikaTworzenie grafiki prezentacyjnejAdobe Dimension CC
Adobe Dimension CC ikona

Adobe Dimension CC2020 3.4.3

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Dimension CC to bardzo prosty w obsłudze program do tworzenia fotorealistycznych grafik na podstawie modeli. Felix umożliwia łatwe łączenie obrazów 2D i 3D, świateł i materiałów, dzięki czemu można szybko przygotować imponujące wizualizacje produktów czy fotomontaże. Program powstał z myślą o projektantach, nie o specjalistach od grafiki 3D i renderowania. Nie ma tu też narzędzi do modelowania.

Dimension CC pozwala przygotować fotorealistyczne obrazy osobom, które nie mają doświadczenia z teksturowaniem i oświetlaniem modeli. W programie wystarczy umieścić model, przeciągnąć na niego materiały i ustawić oświetlenie, co można zrobić w kilku prostych krokach. Dimension CC automatycznie wykryje horyzont i pomoże w prawidłowym ustawieniu modelu w scenie. Ponadto, dla lepszego efektu, można automatycznie wygenerować oświetlenie na podstawie obrazu tła.

Wszelkie zmiany zobaczymy w czasie rzeczywistym, co pozwala eksperymentować z ustawieniami i oświetleniem modelu. Można również zmienić wirtualną kamerę, która rejestruje obraz przygotowywany w Dimension CC. Dzięki temu można wybrać perspektywę, kąt widzenia i głębię ostrości sceny. Dimension CC świetnie integruje się z Adobe Stock, co znacznie ułatwia korzystanie z różnych zasobów.

Adobe Dimension CC jest dostępny tylko dla posiadających abonament Creative Cloud.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań937
Data aktualizacji24 cze 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Adobe Dimension CC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)