bDXYFpud
Adobe Illustrator CC ikona

Adobe Illustrator CC2018

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Illustrator CC to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów do tworzenia grafiki wektorowej, zarówno z myślą o druku, jak i prezentacji w postaci cyfrowej. Illustrator powstał z myślą o projektowaniu i tworzeniu ilustracji, ale jego możliwości są dużo szersze.

bDXYFpuf

Illustrator CC pozwala na intuicyjne nanoszenie i modyfikowanie kształtów, a także oferuje bogate możliwości kolorowania ich deseniami, gradientami i własnymi siatkami. Narzędzie Live Trace pozwala szybko konwertować grafiki rastrowe na opis wektorowy, Live Color zaś pozwala automatycznie zmienić kolorystykę projektu przy jednoczesnym zachowaniu proporcji pomiędzy poszczególnymi kolorami w projekcie.

Zaletą Adobe Illustratora jest w pełni modyfikowalny interfejs użytkownika, a także możliwość eksportu do grafiki wielu formatów, w tym SVG i SVG-t. Na jego korzyść działa także świetna integracja z innymi usługami firmy Adobe, jak Adobe Stock, Portfolio, dysk Creative Cloud, biblioteki i aplikacje mobilne producenta.

Wersja testowa dostępna jest tylko po angielsku i działa przez tydzień. By pobrać program należy zalogować się swoim Adobe ID.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 341
Data aktualizacji19 paź 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Adobe Illustrator CC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXYFpuK
bDXYFpvb