Adobe Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11 dla mniej wymagających

Adobe Photoshop Elements 11 i Premiere Elements 11 dla mniej wymagających

25.09.2012 13:58

Adobe udostępnił kolejne wersje programów z serii Elements, czyli Photoshopa i Premiere dla mniej wymagających.

Edycja zdjęć w Photoshop Elements 11 ma być łatwiejsza i bardziej intuicyjna dzięki podzieleniu funkcji na 3 przestrzenie robocze do różnych zastosowań. Wiele czynności można teraz wykonać jednym kliknięciem. Ponadto w programie znalazły się nowe efekty, które można wykorzystać przy zabawie ze zdjęciami i nowy organizer, który oszczędzi sporo czasu przy sortowaniu i tagowaniu zdjęć. Najciekawszą nowością jest jednak wprowadzenie precyzyjnego, jak na tej klasy program, narzędzia zaznaczania, dzięki któremu ze zdjęć wytniemy na przykład postać z rozwianymi włosami.

Photoshop Elements 11: Overview

Premiere Elements 11 również ma być łatwiejszy w użyciu, również zyskał nowe efekty i organizer. Czynności zostały podzielone na dwie przestrzenie robocze. Filmom można nadać wygląd znany z klasyków kina, można także skorzystać z narzędzi przyspieszających i zwalniających odtwarzanie. Gotowe dzieło można bezpośrednio z programu umieścić na Vimeo.

What's new in Premiere Elements 11?

Wersje próbne programów można pobrać z naszego portalu. Oba produkty są dostępne dla Windowsa i OS X. Na stronie Adobe można już złożyć zamówienie na oba programy w wersji pudełkowej, która do 20 listopada jest wysyłana za darmo. Premiere Elements kosztuje 102,09 € (aktualizacja od 83,63 €), Photoshop Elements dostępny jest w tej samej cenie, można także zamówić oba programy za 153,75 € (126,69 za aktualizację).

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)