iOSGryZręcznościoweAgar.io
Agar.io ikona

Agar.io2.26.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Agar.io to mobilne wydanie bardzo popularnej gry zręcznościowej. Proste zasady i oprawa kryją w sobie bardzo oryginalny pomysł na zabawę i to multiplayer.

Zasady Agar.io są proste. W grze przejmujemy kontrolę nad plamą, której zadanie polega na ciągłym powiększaniu rozmiary oraz przetrwaniu. Aby rosnąć w siłę musimy zbierać rozsiane na planszy plamy, ale także pochłaniać innych, mniejszych graczy. To działa w obie strony, tak więc sami także musimy uważać, aby nie stać się częścią innego, większego gracza.

Im większy rozmiar ma nasza plama tym wolniej się porusza, to pomaga w przetrwaniu nowym graczom. Rozgrywka w Agar.io odbywa się online na losowych, ograniczonych planszach. Nie ma to rozbudowanych trybów zabawy, wzmocnień itp.

Oprawa graficzna Agar.io jest bardzo minimalistyczna. Pole walki przypomina kartkę z zeszytu. Gra dostępna jest za darmo, tak więc co pewien czas natrafimy na reklamy. Nie uprzykrzają one jednak zabawy. Agar.io to idealna propozycja dla wszystkich fanów gier zręcznościowych. Ogromna społeczności sprawia, że zawsze jest na kogo polować i przed kim uciekać.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMiniclip.com
Liczba pobrań278
Data aktualizacji3 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Agar.io ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)