WindowsGryZręcznościoweAgar.io

Agar.io

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item

Agar.io to bardzo wciągająca i prosta pod każdym względem gierka, w której gracz wykazać się musi nie lada zręcznością, spostrzegawczością oraz logicznym myśleniem. Udostępniona została online, do uruchomienia w przeglądarce internetowej oraz w wersjach przeznaczonych na smartfony z Androidem i iOS-em.

Prostota kluczem do sukcesu

Opisywana gierka jest banalnie prosta pod niemal każdym względem. Zarówno zasada rozgrywki, jak również oprawa graficzna znacząco odbiega od tego, do czego zdążyły nas przyzwyczaić współczesne gry, również te przeglądarkowe. Gracz wciela się na początku w niewielką plamę i jego zadaniem jest zbieranie na planszy innych plam, tak aby jego stawała się coraz większa i co za tym idzie, rosła w siłę. Większość wspomnianych plamek to nieruchome i odradzające się po zebraniu elementy planszy, jednak wśród nich znajdziemy również znacznie większe, które sterowane są przez innych graczy.

Tryby rozgrywki

Jak już zostało wspomniane, w rozgrywce biorą udział inni gracze z całego świata. Zdarza się, że na planszy boje toczyć może równocześnie nawet przeszło 100 graczy, którzy są naszymi rywalami. W podstawowym trybie, gracz musi powiększyć swoją plamę i przejąć plamy innych graczy. Obowiązuje tutaj zasada, kto większy ten wygrywa :-) To jednak nie wszystko. Agar.io umożliwia zabawę w drużynach czy trybie Battle Royale. Każdy z nich, pomimo swojej prostoty potrafi wciągnąć gracza na ładnych kilka godzin.

Kluczowe cechy gry:

  • pierwotna wersja dostępna z poziomu przeglądarki
  • bardzo prosta, zarówno pod względem zasad, jak również oprawy graficznej
  • zapewnia wiele godzin zabawy w każdym z trybów
  • dostępna za darmo, również na urządzenia mobilne
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAgar.io
Liczba pobrań303
Data aktualizacji16 mar 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)