bESGwTIl
AIDA64 ikona

AIDA641.83

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AIDA64 to niewielka, acz bardzo przydatna aplikacja diagnostyczna do urządzeń mobilnych. Dzięki niej poznamy podzespoły tabletu lub smartfona, a także dokładne informacje o zawartym w nim systemie operacyjnym.

bESGwTIn

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Ekran główny podzielono na kilka kategorii, każda z nich zawiera informacje o poszczególnych podzespołach urządzenia. Dzięki aplikacji możemy sprawdzić jaki procesor został w nim zastosowany, ile rdzeni posiada, a także jakie jest ich taktowanie. Bez problemu sprawdzimy rozdzielczość ekranu, jego typu i zagęszczeni pikseli, wielkość wolnej pamięci operacyjnej i tej przeznaczonej na dane użytkownika, a także wersję systemu operacyjnego Android.

Problemu nie stanowi wydobycie z systemu informacji o zastosowanej baterii – jej typie, aktualnej temperaturze, stanie i pojemności. Do diagnostyki urządzenia przydatne będą zakładki „Thermal”, a także „Sensors”. Jak same nazw wskazują, pierwsza wyświetla informacje o temperaturze poszczególnych podzespołów, druga umożliwia odczyt danych ze wszystkich czujników zamontowanych w sprzęcie: akcelerometrze, magnetometrze, żyroskopie, czujniku zbliżeniowym, czujniku światła i innych.

W ustawieniach możemy wybrać jednostki w jakich mają być wyświetlane dane, a także opcjonalnie zakupić wersję premium. Pozwalają one ponadto na ustawienie czasu odświeżania danych z czujników. Program jest udostępniany za darmo, ale wyświetla reklamy. Aplikacja nie posiada interfejsu w języku polskim, niemniej ze względu na prostą obsługę nie powinno to stanowić najmniejszego problemu.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań2 087
Data aktualizacji26 lis 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.2 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
AIDA64 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGwTIx
Komentarze (0)
bESGwTJj