WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoAiseesoft Video Editor
Aiseesoft Video Editor ikona

Aiseesoft Video Editor1.0.10

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aiseesoft Video Editor to udostępnione bezpłatnie, multiplatformowe narzędzie przeznaczone do podstawowej edycji oraz konwersji materiałów wideo. Kierowane jest ono do mniej wymagających odbiorców i umożliwia łatwe tworzenie filmików z wakacji, istotnych wydarzeń rodzinnych itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i udostępnia użytkownikowi szereg funkcji przydatnych podczas amatorskiej obróbki audio i wideo. Znajdziemy wśród nich opcje służące do obracania i przycinania obrazu, manipulowania poziomem głośności czy podstawowych atrybutów wideo (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie), dzielenia i łączenia kilku materiałów w jeden, a także nakładania na obraz znaków wodnych (tekstowych lub graficznych).

Aiseesoft Video Editor doskonale radzi sobie z większością najpopularniejszych formatów multimedialnych (MP4, M2TS, MTS, MOV, MKV, WMV, FLV, AVI, M4V, FLAC, OGG, M4A, M4R, AIFF, WAV, WMA i wieloma innymi) w jakościach 1080p i 4K, umożliwiając konwertowanie wyjściowego materiału do plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi wiodących producentów.

Twórcy udostępnili opisywane narzędzie dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 626
Data aktualizacji29 gru 2018
Rozmiar pliku42.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Aiseesoft Video Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)