Aiseesoft Video Editor ikona

Aiseesoft Video Editor1.0.10

WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoAiseesoft Video Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aiseesoft Video Editor to udostępnione bezpłatnie, multiplatformowe narzędzie przeznaczone do podstawowej edycji oraz konwersji materiałów wideo. Kierowane jest ono do mniej wymagających odbiorców i umożliwia łatwe tworzenie filmików z wakacji, istotnych wydarzeń rodzinnych itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i udostępnia użytkownikowi szereg funkcji przydatnych podczas amatorskiej obróbki audio i wideo. Znajdziemy wśród nich opcje służące do obracania i przycinania obrazu, manipulowania poziomem głośności czy podstawowych atrybutów wideo (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie), dzielenia i łączenia kilku materiałów w jeden, a także nakładania na obraz znaków wodnych (tekstowych lub graficznych).

Aiseesoft Video Editor doskonale radzi sobie z większością najpopularniejszych formatów multimedialnych (MP4, M2TS, MTS, MOV, MKV, WMV, FLV, AVI, M4V, FLAC, OGG, M4A, M4R, AIFF, WAV, WMA i wieloma innymi) w jakościach 1080p i 4K, umożliwiając konwertowanie wyjściowego materiału do plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi wiodących producentów.

Twórcy udostępnili opisywane narzędzie dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS.

Udostępnij
Aiseesoft Video Editor 1.0.10wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań3 070
Data aktualizacji29 gru 2018
Rozmiar pliku42.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Aiseesoft Video Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)