MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoAiseesoft Video Editor
Aiseesoft Video Editor ikona

Aiseesoft Video Editor

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Aiseesoft Video Editor to udostępnione bezpłatnie, multiplatformowe narzędzie przeznaczone do podstawowej edycji oraz konwersji materiałów wideo. Kierowane jest ono do mniej wymagających odbiorców i umożliwia łatwe tworzenie filmików z wakacji, istotnych wydarzeń rodzinnych itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i udostępnia użytkownikowi szereg funkcji przydatnych podczas amatorskiej obróbki audio i wideo. Znajdziemy wśród nich opcje służące do obracania i przycinania obrazu, manipulowania poziomem głośności czy podstawowych atrybutów wideo (jasność, kontrast, saturacja czy nasycenie), dzielenia i łączenia kilku materiałów w jeden, a także nakładania na obraz znaków wodnych (tekstowych lub graficznych).

Aiseesoft Video Editor doskonale radzi sobie z większością najpopularniejszych formatów multimedialnych (MP4, M2TS, MTS, MOV, MKV, WMV, FLV, AVI, M4V, FLAC, OGG, M4A, M4R, AIFF, WAV, WMA i wieloma innymi) w jakościach 1080p i 4K, umożliwiając konwertowanie wyjściowego materiału do plików kompatybilnych z urządzeniami przenośnymi wiodących producentów.

Twórcy udostępnili opisywane narzędzie dla systemów operacyjnych Windows oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań233
Data aktualizacji20 lis 2018
Rozmiar pliku94.91 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Aiseesoft Video Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)