Aktualizacja Street View w Polsce: samochody Google w całym kraju

Strona głównaAktualizacja Street View w Polsce: samochody Google w całym kraju
11.05.2017 12:06
Starsze zdjęcia nadal będą dostępne.
Starsze zdjęcia nadal będą dostępne.
bEaBEgKu

Wczoraj informowaliśmy, że Google zdecydowało się umożliwić współtworzenie Street View samym użytkownikom. Na rynku pojawią się urządzenia „Street View ready”, dzięki którym swoje kompletne panoramy sferyczne będzie mógł tworzyć każdy.

bEaBEgJN
350199627171194817

To jednak nie koniec nowości w kwestii rozwoju Street View. Dziś na polskim blogu Google ukazał się komunikat, który informuje o aktualizacji Street View w Polsce. W ciągu najbliższych dni samochody Google znów wyjadą na polskie drogi i zrobią nowe zdjęcia.

Subaru wyposażone w system aparatów będą jeździły między innymi po Wrocławiu, Bydgoszczy, Lublinie, Łodzi, Krakowie, Warszawie, Gdańsku czy Katowicach. Pełną listę miast można znaleźć na stronach Google. Kursy będą odbywać się aż do października, niemniej finalna lista zaktualizowanych miast może być krótsza ze względu na nieodpowiednie warunki pogodowe i logistyczne.

Starsze zdjęcia nadal będą dostępne.
Starsze zdjęcia nadal będą dostępne.

Samochody Street View w Polsce pojawiły się już dwukrotnie: w 2011 i 2014 roku. Warto przy tej okazji wspomnieć, że użytkownicy nadal mają dostęp do zebranych wówczas materiałów. Wystarczy w Street View kliknąć przycisk zegara (lewy górny róg) i przesunąć suwak na osi czasu.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEaBEgKL