Aktualizacja Warframe „Piaski Inarosa” trafiła na PC #prasówka

Aktualizacja Warframe „Piaski Inarosa” trafiła na PC #prasówka

Aktualizacja Warframe „Piaski Inarosa” trafiła na PC #prasówka
04.03.2016 15:05, aktualizacja: 04.03.2016 15:18

W najnowszej aktualizacji na graczy czeka nowy Warframe inspirowany postaciami Faraonów, ulepszenia misji Sabotażu, nowe tryby gry misji księżycowych Orokin i wiele więcej!

Na PC debiutuje pierwsza w tym roku duża aktualizacja Warframe, słynnego shootera od Digital Extremes. „Piaski Inarosa” wprowadzają do gry dużo nowości, między innymi zupełnie nowego Warframe inspirowanego starożytnymi mumiami, nowe misje czy aktualizację misji Sabotażu. Dzięki bliskim relacjom z fanami gry, znanymi jako Tenno, twórcy gry są w stanie wprowadzać do Warframe interesujące dodatki, a nawet aktualizacje gruntownie zmieniające rozgrywkę tak, by była ona ciągle świeża i ekscytująca zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy.

Aktualizacja, która już dziś dostępna jest na pecetach, a wkrótce także na konsolach, przedstawia Inaros - nowego Warframe’a, którego wygląd został zainspirowany sztuką i kulturą starożytnego Egiptu, w tym przede wszystkim mumiami. Tenno będą jednak musieli udowodnić, że są godni pozyskania siły Inarosa – ten unikalny Warframe otrzymają tylko ci, którym uda się ukończyć zupełnie nową misję „Piaski Inarosa”.

Obraz

Materiały dodatkowe, w tym zwiastun prezentujący najważniejsze element aktualizacji Warframe „Piaski Inarosa”, znajdują się tutaj.

Co nowego?

Nowy Warframe Inaros: Pochłoń energię życiową swoich wrogów i korzystaj z pozyskanych mocy nowego wojownika Lotus, Inarosa. Użyj swoich umiejętności, by odebrać wrogom ich energię lub przyzwij potęgę pustynnych Burz Phobosa i pogrzeb ich na zawsze pod piaskami. Umiejętności Inarosa: • DESICCATION – Oszałamia wrogów falą przeklętych piasków, która oślepia ich i kradnie ich zdrowie. • DEVOUR – Pozwala uwięzić przeciwnika w ruchomym piaskach, by tam wyssać jego moc i zmienić go w Piaskowy Cień, który stanie się sojusznikiem Tenno. • SANDSTORM – Zmienia gracza w wir piasku, który odpycha wrogów i pochłania tych, którzy ugrzęźli w ruchomym piaskach. • SCARAB SWARM – Przycisk ładowania zmienia zdrowie w utwardzaną zbroję skarabeusza. Uwolnienie mocy niszczy wrogów i przejmuje energię życiową od tych, którym udało się przetrwać.

Sabotaż 2.0: Misje sabotażowe zmieniły się wręcz nie do poznania, zostały wzbogacone nie tylko o różnorodne cele, ale także o nowe mapy, które są dostępne tylko dla Sabotażu (sześć nowych lokacji Grineer i sześć nowych lokacji Corpus).

Księżyc Orokin – nowe tryby: Zestaw lokacji Księżyca Orokina został poszerzony o nowe tryby gry. Dodane elementy: Misje obronne, szpiegowskie i porwania, 20 nowych rodzajów otoczenia. Ogólne ulepszenie starszych zestawów pokoi lokacji, w tym ulepszenia grafiki i oświetlenia.

Nowe bronie: • Kij bojowy LESION – Broń bezlitosnego rażenia. • Łuk MUTALIST CERNOS – Strzały tego łuku rozsiewają bakterie zarazy na każdej trafionej powierzchni. • Pistolety DUAL TOXOCYST – Po trafieniu w głowę broń biologiczna wyzwala w szalonym tempie toksyczne pociski.

Zmiany w czacie: Aktualizacja „Piaski Inarosa” zmienia również UI Warframe, wprowadzając nowe funkcje i bardziej intuicyjne ustawienia prywatnych konwersacji oraz wyszukiwarki graczy.

Emotikon WARFRAME – Wyrażanie siebie w Warframe nigdy nie było prostsze. Dzięki ulubionym emotikonom oraz specjalnym emotikonom Warframe, gracze mogą bez słów dzielić się swoimi uczuciami.

Najnowsza aktualizacja Warframe „Piaski Inarosa” jest już dostępna do pobrania na PC! Jej wersja na PlayStation 4 i Xbox One pojawi się już wkrótce. Aby dowiedzieć się więcej o Warframe, pobrać za darmo grę lub dołączyć do społeczności graczy, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony gry: www.warframe.com. Wszystkie najnowsze wiadomości od twórców Warframe znajdują się na profilu gry na Facebooku oraz na Twitterze.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)