Aktualizacja Xiaomi Mi Box: koniec problemów z włączaniem pilotem i stabilnością Wi-Fi

Aktualizacja Xiaomi Mi Box: koniec problemów z włączaniem pilotem i stabilnością Wi‑Fi

Przystawka Xiaomi Mi Box dostała wyczekiwaną aktualizację
Przystawka Xiaomi Mi Box dostała wyczekiwaną aktualizację
Oskar Ziomek
22.03.2019 23:20

Świetne wieści dla użytkowników przystawki Xiaomi Mi Box. Urządzenie otrzymało wyczekiwaną aktualizację oprogramowania, która zgodnie z deklaracją producenta rozwiązuje kilka istotnych błędów. Na liście wyeliminowanych usterek znalazły się między innymi problemy z wybudzaniem Mi Boksa pilotem. To problem, na który przez ostatnie miesiące – po aktualizacji do Androida 8.0 – zwracała uwagę znakomita większość użytkowników urządzenia.

Udostępniona aktualizacja Androida rozwiązuje również inne błędy. Producent deklaruje, że naprawił kłopot z niestabilnym połączeniem Wi-Fi oraz jego nieuzasadnionym, losowym rozłączaniem. Eliminacji problemu z wybudzaniem urządzenia ma natomiast towarzyszyć także zwiększenie stabilności połączenia Bluetooth z pilotem. Ponadto wyeliminowano błędy związane z artefaktami w aplikacji Netflix oraz dodano funkcję automatycznej zmiany częstotliwości wyświetlania klatek.

Xiaomi Mi Box po aktualizacji w końcu ma szansę działać bezbłędnie.
Xiaomi Mi Box po aktualizacji w końcu ma szansę działać bezbłędnie.

Aktualizacja to także nowsze zabezpieczenia Androida

Warto zwrócić uwagę, że aktualizacja wiąże się także z wdrożeniem do systemu nowych zabezpieczeń. Po instalacji, Xiaomi Mi Box jest zabezpieczony zgodnie z definicjami ze stycznia 2019 roku. To dobra informacja dla wszystkich osób, które dopiero chciały kupić swoją pierwszą przystawkę z Androidem TV i w przypadku Mi Boksa obawiały się aktualności systemu pod kątem bezpieczeństwa.

Informacja o możliwości instalacji opisywanej aktualizacji powinna wyświetlić się automatycznie, w formie powiadomienia na górze głównego ekranu. W przeciwnym razie, dostępność można także sprawdzić ręcznie, wymuszając instalację z poziomu menu. Aktualizacja wymaga pobrania niecałych 134 MB danych. Instalacja nie zajmuje dłużej niż kilka minut.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (88)