MacOSGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćAKVIS Draw

AKVIS Draw8.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AKVIS Draw to nieskomplikowane, lecz bardzo ciekawe narzędzie do edycji plików graficznych, na które możemy nałożyć odpowiedni filtr, dzięki czemu dowolna fotografia czy też obraz będzie wyglądać jak szkic lub rysunek.

Korzystanie z programu AKVIS Draw jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć zdjęcie lub obrazek, a następnie dostosować wybrane ustawienia, by móc po chwili cieszyć się przerobionym plikiem graficznym. W ten sposób możemy sprawdzić, jak prezentuje się nasza fotografia w wersji rysunkowej lub nabrać kogoś, próbując udawać, że właśnie namalowaliśmy portret lub naszkicowaliśmy krajobraz.

Wśród dostępnych opcji znajdziemy różnego rodzaju regulowane parametry, dzięki czemu będziemy mogli dostosować wygląd szkicu do własnych preferencji. AKVIS Draw umożliwia bowiem tworzenie zarówno czarno-białych, jak i kolorowych rysunków. Dostępna jest również funkcja edycji przygotowanego szkicu za pomocą ołówka i gumki, co pozwala na usunięcie zbędnych linii oraz wykończenie dzieła.

AKVIS Draw oferuje możliwość jednoczesnego przerabiania wielu plików, np. wszystkich zdjęć dostępnych w określonym katalogu. Cała operacja (w zależności od liczby fotografii czy obrazów) trwa maksymalnie kilka minut.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAKVIS
Liczba pobrań68
Data aktualizacji27 paź 2019
Rozmiar pliku150.34 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)