bEgSyziZ
AKVIS Draw ikona

AKVIS Draw8.0.606

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AKVIS Draw to nieskomplikowane, lecz bardzo ciekawe narzędzie do edycji plików graficznych, na które możemy nałożyć odpowiedni filtr, dzięki czemu dowolna fotografia czy też obraz będzie wyglądać jak szkic lub rysunek.

bEgSyzjb

Korzystanie z programu AKVIS Draw jest bardzo proste. Wystarczy otworzyć zdjęcie lub obrazek, a następnie dostosować wybrane ustawienia, by móc po chwili cieszyć się przerobionym plikiem graficznym. W ten sposób możemy sprawdzić, jak prezentuje się nasza fotografia w wersji rysunkowej lub nabrać kogoś, próbując udawać, że właśnie namalowaliśmy portret lub naszkicowaliśmy krajobraz.

Wśród dostępnych opcji znajdziemy różnego rodzaju regulowane parametry, dzięki czemu będziemy mogli dostosować wygląd szkicu do własnych preferencji. AKVIS Draw umożliwia bowiem tworzenie zarówno czarno-białych, jak i kolorowych rysunków. Dostępna jest również funkcja edycji przygotowanego szkicu za pomocą ołówka i gumki, co pozwala na usunięcie zbędnych linii oraz wykończenie dzieła.

AKVIS Draw oferuje możliwość jednoczesnego przerabiania wielu plików, np. wszystkich zdjęć dostępnych w określonym katalogu. Cała operacja (w zależności od liczby fotografii czy obrazów) trwa maksymalnie kilka minut. Należy również dodać, że program jest dostępny jako osobny instalator lub wtyczka do Adobe Photoshop czy Corel Paint Shop Pro.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 10 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AKVIS Draw 8.0.606wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAKVIS
Liczba pobrań1 420
Data aktualizacji14 paź 2019
Rozmiar pliku111.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AKVIS Draw ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgSyzjG
bEgSyzjX